• SON ÇARE İLAÇLAMA

Okul İlaçlama

  • 000

Haşere saldırılarının sürekli olduğu bazı yerler vardır. Ve bu yerlerden biri de okullar ve eğitim kurumlarındır. Okul ve eğitim kurumlarında böcek ilaçlama ve haşere kontrolü yapmak ise ekstra dikkat gerektirir. Okul ve eğitim binalarında, oyun alanları,

Haşere saldırılarının sürekli olduğu bazı yerler vardır. Ve bu yerlerden biri de okullar ve eğitim kurumlarındır. Okul ve eğitim kurumlarında böcek ilaçlama ve haşere kontrolü yapmak ise ekstra dikkat gerektirir. Okul ve eğitim binalarında, oyun alanları, su depoları, kantin ve yoğun nem zararlıların büyümesi için güçlü destekçilerdir. Bu yerleri güvenceye almanın tek yolu ise düzenli haşere kontrolüdür. Okullarda düzenli olarak haşere kontrolünün yapılması gerekmektedir.

Bu alanlarda haşere büyümesi için herhangi bir önlem almamak çok tehlikeli olabilir ve insan yaşamını etkileyen ciddi sorunlara sebep olabilir. Düzenli denetimler ve kontrol yapılması şarttır. Okul içinde ayrı bir sağlık birimi varsa da bu alanlarda haşere yönetimi işletme bakımından birinci öncelik olmalıdır. Bir hastanede yönetim biriminde iseniz, o zaman bu tip olayları ciddi olarak not almalısınız.

Sağlık danışmanlığı ve kanunlar ile belirlenen kurallar göz önüne alındığında, okul tesisindeki zararlıların istilası kurumun lisansının dahi iptaline yol açabilir. Risk almayın ve mutlaka sıkı denetim yapın. Bir böcek ilaçlama ve haşere mücadele için mutlaka bu gibi alanlarda İyon Pest Kontrol ve Çevre Sağlığı Hizmetleri gibi deneyimli bir firma ile anlaşın. Ancak bir haşere kontrol şirketini işe almadan önce, olası haşere saldırısı listesini de hazırlayın. Olası saldırganları bilerek yönetim olarak şirketlerin çalışmalarını yönlendirebilir ve denetleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Yorum yaz