• SON ÇARE İLAÇLAMA

Fabrika İlaçlama

  • 000

Zararlı böceklerin fabrikanızdaki verimliliğe engel olmalarına izin vermeyin. Fabrika ilaçlama ve depo ilaçlamalarında uzun yıllardır aynı kişilerden oluşan bilgili, uzman kadrosu ile Son Çare böcek ilaçlama ve Firması sadece anlık değil, sürekli olarak m

Zararlı böceklerin fabrikanızdaki verimliliğe engel olmalarına izin vermeyin. Fabrika ilaçlama ve depo ilaçlamalarında uzun yıllardır aynı kişilerden oluşan bilgili, uzman kadrosu ile Son Çare böcek ilaçlama ve Firması sadece anlık değil, sürekli olarak mücadele hizmeti veren fumigasyon ve dezenfeksiyon uygulamalarını da ilaçlama hizmeti ile sağlayabilen ender firmalardan biridir.
 Sürekli hareket eden trafik nedeniyle, depolar ve fabrikalar özellikle haşere sorunlarına karşı hassastır. Bu nedenle depo haşere kontrolü, tesislerinizin rutin bakımının ayrılmaz bir parçası olmalıdır. İşinizin böceklere, kemirgenlere ve kuşlara karşı savunmasız kalmasına izin veremezsiniz.

Neden Son Çare İlaçlama?

Çünkü biz işletmelerin ekonominin kalbi olduğunu iyi bilen böcek ve haşere sorunlarının olmamasını sağlamaktan dolayı işi ile gurur duyan profesyonellerden oluşan bir ekibiz. Son Çare  Firması olarak  depo ve fabrika haşere kontrol hizmetleri, mülklerinize veya mallarınıza zarar gelmesini önlemeniz için geliştirilmiştir. Kuruluşunuzun sağlıklı olmasını sağlamak için hizmetlerimizi benzersiz ihtiyaçlarınıza göre özelleştiriyoruz. Durumunuza bağlı olarak, depo veya fabrikaya haftalık veya aylık olarak işlem yapıyoruz.


15 yıldan beri Trabzon Akçaabat’a merkezli olarak hizmet vermekteyiz. Bilgili ve eğitimli uzmanlarımız, tüm zararlılardan kurtulmasını sağlamak ve hangi kapalı veya açık saha olursa olsun o saha için özel tedavi hizmetleri uyarlar. İletişime geçerek, 24 saat hizmet veren acil haşere servisimize de erişebilirsiniz.
 

Yorumlar (0)

Yorum yaz